Naga MarketsW piątek mieliśmy raport z rynku pracy, który pokazał 266 tys. zatrudnionych zamiast oczekiwanego 1 miliona.  Mogłoby się wydawać, że nie zmieni on aż tak dużo, bo dane te mają charakter opóźniony względem tego, co się dzieje  w gospodarce, jednak okazało się inaczej. Przedstawiciel Fedu, pierwszy raz w historii, otwarcie cieszył się ze słabych danych, co wywołuje szereg konsekwencji, o których opowie w dzisiejszym webinarium dr Przemysław Kwiecień.

Zapraszamy na poniedziałkowy webinar, w którym opowiemy m.in. o słabszym NFP, balonie próbnym sekretarz Yellen i nadchodzącej inflacji. O czym jeszcze w dzisiejszym webinarium?

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Fed otwarcie cieszy się ze słabszych danych
  • Materiały drożeją na potęgę – w środę inflacja
  • Co dalej z dolarem i złotem?
  • Czy NBP umocni złotego?

DOŁĄCZ

Oglądaj online na: https://pl.xtb.com/aktualnosci-rynkowe-wideo

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here