Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

ZAPRASZAMY NA WEBINAR POŚWIĘCONY SYGNAŁOM PŁYNĄCYM ZE ŚWIEC JAPOŃSKICH – DZISIAJ 18:00


Od rana poznaliśmy już sporo publikacji. Wszystko za sprawą Markit Econocmis, który standardowo w każdą pierwszą środę miesiąca publikuje wyniki PMI przemysłowego dla krajów strefy euro oraz USA. O ile rezultaty europejskie okazały się pozytywne, to na EUR nie widzieliśmy wyraźniejszej reakcji.

  • Hiszpania – 54.30 vs 54.70
  • Włochy – 53.30 vs 52.30
  • Francja – 48.20 vs 48.40
  • Niemcy – 52.80 vs 52.40
  • UK – 54.40 vs 54.30
  • Euroland – 52.20 vs 51.90

Na dzisiaj to jednak nie koniec emocji. W godzinach popołudniowych jeszcze PMI przemysłowe dla USA według ISM oraz Markit – tutaj większą uwagę zwracamy na odczyty ISM (są dla rynku istotniejsze). Dodatkowo o 14:15 poznamy rezultaty zmiany zatrudnienia z raportu pracy ADP. Odczyt traktować powinniśmy jako zapowiedź piątkowego NFP – nonfarm payrolls.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, PLN, JPY

SŁABE: AUD, NZD, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

AUD/JPY – retest strefy oporu H4

NZD/JPY – w stronę 89.00

GBP/USD – cena pod oporami Fibo

Notowania złota w końcu odwróciły na korzyść niedźwiedzi po dojściu pod strefę oporu D1 1220-1235 w zeszłym tygodniu. Obecnie spadki są kontynuowane, jednak momentum spowolniło i zaczęliśmy przesuwać się w bok. Cena dryfuje nad pierwszym poziomem wsparcia (1175.00) – po jego pokonaniu i re-teście od dołu naszym kolejnym celem jest 1147.00.

GOLDH4.png 04.01

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here