Naga MarketsCzy to już koniec spadków na giełdach, czy to tylko korekta? Szukamy podpowiedzi i inspiracji w przeszłości. Weź udział w bezpłatnym webinarium z Mieczysławem Siudkiem i bądź na bieżąco z aktualną sytuacją na rynkach finansowych.


Mieczysław Siudek zaprasza na webinar

  • Analiza bieżącej sytuacji na wykresach indeksów
  • Co mówi nam historia o krachach na giełdach
  • Do czego można porównać obecny kryzys i jak to wykorzystać
  • Czy ostatnie odbicie to tylko korekta ostatnich spadków, czy już jesteśmy w trendzie wzrostowym?

Zapraszamy 2 kwietnia o godz. 19:00 na specjalne spotkanie online na żywo!

MIECZYSŁAW SIUDEK ZAPRASZA NA WEBINAR

Mieczysław Siudek pracował w instytucjach rynku kapitałowego do 2003 roku jako makler, dealer, a także zarządzający funduszami w jednym z TFI. Jako jedyny Polak uczył się Geometrii bezpośrednio od Bryce Gilmore. 4 lata w trading roomie z profesjonalnymi traderami z całego świata. Ostatnie lata, to nieustające podnoszenie kwalifikacji w zakresie tropienia Smart Money na bazie analizy Geometrii oraz Wolumenu.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here