Naga MarketsW Polsce finansowanie działalności w formie crowdfundingu jest niezwykle rzadkie szczególnie, jeśli mowa o spółkach giełdowych. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka audycji CrowdTalks, w której Michał Stanek przybliża widzom tematy związane z crowdfundingiem. Gościem tego odcinka jest Edward Mężyk – prezes OXYGEN S.A. Crowdtalks to program, w którym poruszane są tematy crowdfundingu, crowdinvestingu, oraz te związane ze społecznością crowdfundingową.

  • W jaki sposób spółka może skutecznie przeprowadzić akcję crowdfundingową?
  • Ile czasu zajmuje przeprowadzenie kampanii?
  • Czy czas pandemii paradoksalnie nie pomógł gamingowi?
  • Jakie są wnioski z zakończonej kampanii i wskazówki dla innych emitentów?    

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/PLN) poniżej 4,5 PLN
Następny artykułKurs funta największym przegranym sesji! Istny rollercoaster na GBP
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here