Naga Markets
Czy prowadząc firmę można oprócz generowania zysku - zmieniać świat na lepsze?ESG – coraz częściej inwestorzy i biznes odmieniają ten skrót przez wszystkie przypadki. Jak jest z trendami ESG na co dzień, w naszym zwyczajnym polskim biznesie? Dobry biznes to taki, który odpowiada na realną potrzebę i generuje przychody. Tak było wczoraj. A jak jest dzisiaj? Czy dobry produkt wystarczy, aby biznes mógł utrzymać pozycję konkurencyjną w długim terminie? Jak trendy ESG wpływają na biznes? Jakie pytania powinna zadać sobie każda osoba prowadząca biznes w dzisiejszych czasach?

Zapraszamy na  XX Jubileuszową Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Make the Change”

Jak Ty i Twoja firma dbacie o środowisko? Czy ludzie lubią dla Ciebie pracować? Czy chętnie działają na rzecz innych? Czy warto zakładać firmy, które za jeden z celów lub nawet za swój podstawowy cel mają działanie na rzecz innych? Jak liderzy, których warto obserwować i słuchać, prowadzą biznes zgodnie z trendami ESG? Między innymi na te pytania, będziemy szukać odpowiedzi podczas XX Jubileuszowej Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Make the Change. Jak prowadząc firmę zmieniać świat na lepsze?“.
 
Konferencja odbędzie się 31 maja 2023 w Centrum Konferencyjnym Polin, ul. M. Anielewicza 6, Warszawa. Skierowana jest do kobiet liderek, przedsiębiorczyń, prowadzących firmy mikro i MŚP3 tematy przewodnie konferencji to: Jak biznes wpływa na środowisko?Jak biznes wpływa na społeczeństwo?Jak biznes wpływa na tworzenie organizacji przyjaznej pracownikom?
 
Wydarzenie złożone będzie z przewodnich paneli dyskusyjnych oraz inspirujących wystąpień Be the Change prowadzonych przez ponad 30 ekspertów, praktyczek i praktyków biznesowych. To również networking pomiędzy 500 przedsiębiorczyniami z całej Polski.
 
Podczas konferencji odbędą się również zamknięte Round Tables, skoncentrowane na problematyce każdej z liter E-ekologia, S-społeczeństwo, G-ład korporacyjny i ich wpływom na dzisiejszy i jutrzejszy polski mikro, mały, średni i duży biznes. Dyskusje przy okrągłych stołach pod hasłem przewodnim “ESG ewolucja czy (r)ewolucja?” zakończą się publikacją raportu o tym jak ESG wpływa na rozwój polskich firm? Raport opracowywany będzie przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet we współpracy z firmą badawczą iKsync i udostępniony zostanie pod koniec czerwca na stronach siecprzedsiebiorczychkobiet.pl oraz iksync.com.
 
Comparic.pl i Reach4 są Patronami Medialnymi wydarzenia.
 
Informacje o biletach kupowanych w puli, po cenach zniżkowych (5, 10 sztuk): p.kolodziejak-laska@fundacjakobiet.org oraz m.jezynska@fundacjakobiet.org


Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Conotoxia  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKursy walut NBP. Ile kosztuje dolar, euro, frank i funt we wtorek, 23 maja 2023 r.?
Następny artykułEURJPY – objecie bessy może wskazywać na sell
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here