Naga Markets

Czy Polacy gotowi są na świadomie i dojrzałe inwestowanie? Jak myślą o oszczędzaniu i inwestycjach? Jak afery takie jak Amber Gold wpłynęły na gotowość inwestycyjną? Zapraszamy na Konferencję Assay Index, na której dyskutować będziemy o polskich inwestorach indywidualnych, ich otwartości na inwestowanie, na alternatywne metody lokowania kapitału, w tym na kryptowaluty i startupy. Porozmawiamy również o polskim rynku startupów i jego szansach na wzrost. Konferencja Assay Index to okazja do spotkania wyjątkowych osobowości rynku kapitałowego.

  • Konferencja odbędzie się już 22 listopada między godziną 9:30 a 13:00 w Cambridge Innovation Center przy ul. Chmielnej 73 w Warszawie oraz Online (link do transmisji dostępny dla osób zarejestrowanych).
  • Aby wziąć w niej udział wystarczy się zarejestrować, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.
  • Zarejestruj się już teraz

Konferencja Assay Index już dzisiaj. Weź udział!

Harmonogram konferencji:

  • 9:30 – 10:00 – rejestracja uczestników
  • 10:00 – rozpoczęcie wydarzenia – Izabela Kozakiewicz, Managing Partner iKsync Digital
  • 10:05 – 10:30 – prezentacja raportu Assay Index – Robert Moreń (CCO Grupa Assay)

O raporcie: Badanie Assay Index miało na celu zrozumienie opinii i zachowań Polaków związanych z oszczędzaniem i inwestowaniem. Badanie przeprowadziła firma Maison&Partners w maju 2021 roku. Ankieta online została zrealizowana przez ogólnopolski panel badawczy Ariadna na reprezentatywnej ogólnopolskiej kwotowo-losowej próbie 1124 Polaków. Próba została dobrana tak, aby odzwierciedlała strukturę populacji dorosłych Polaków według płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania, co umożliwia ekstrapolację wyników badania na całą populację Polaków. Dodatkowo zostało zrealizowane osobne badanie na grupie 678 inwestorów (aktualnie inwestujących i potencjalnych). Więcej o badaniu Assay Index oraz raport do pobrania: www.assay.pl/index.

  • 10:30 – 11:15 – Debata: Gotowość inwestycyjna Polaków

Na ile Polacy są gotowi do inwestowania? Najważniejsze sposoby inwestowania. Specyfika rynku – ucieczka przed wysoką inflacją. Główne blokery w polskich warunkach. Dług technologiczny polskiej gospodarki. Przyszłość – startupy i krypto? A może tokenizacja?

moderacja: Izabela Kozakiewicz
goście: Zbigniew Jagiełło (Wieloletni prezes funduszy Pioneer i Banku PKO BP), Artur Kurasiński (bloger, właściciel firm technologicznych), Łukasz Blichewicz (Prezes Grupy Assay),

  • 11:15 – 11:45 – przerwa
  • 11:45 – 12:45 – Debata: Rynek startupów – szanse na wzrost w Polsce

Warunki konieczne do powodzenia biznesu. Czy startupy są gotowe na współpracę z aniołami biznesu (fundusze vs. inwestorzy indywidualni)? Najdynamiczniejsze branże. Finansowanie startupów. Drugie rundy i exity. Perspektywy – wpływ pandemii na rynek VC. Szanse i zagrożenia.

moderacja: Izabela Kozakiewicz
goście: Małgorzata Walczak (Dyrektorka inwestycyjna, PFR Ventures), Mariusz Grendowicz (Wieloletni prezes banków w Polsce i na Węgrzech, wiceprzewodniczący rady nadzorczej MCI Capital), Paweł Zylm (Business Angel, przedsiębiorca, inwestor i mentor w startupach), Iwo Rybacki (Członek zarządu Grupy Assay).

Więcej informacji o Konferencji oraz możliwość rejestracji pod linkiem: www.assay.pl/index/konferencja-2021-11-22.

BossaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKurs EUR/USD pozostaje stabilny blisko piątkowych minimów. Dolar umacnia się na rynku
Następny artykułKurs GBP/USD spadł z obszaru 1,3510 w zeszłym tygodniu do okolic dołków na 1,3350
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here