Naga MarketsGościem Piotra Gembarowskiego jest prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. W rozmowie poruszono temat obostrzeń oraz rzeczywistej skali pandemii w Polsce.

  • Czy Polsce grozi scenariusz włoski? Jak rzeczywiście Polska radzi sobie z pandemią?
  • Najszybciej pomoc z tarczy finansowej dla dużych firm otrzymają najwięksi pracodawcy i ci, którzy stoją na granicy utraty płynności, mówił Paweł Borys z PFR
  • W ramach tarczy PFR wypłacono już ponad 50 miliardów złotych wsparcia

Te artykuły również Cię zainteresują
Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEuropa powinna być solidarna w walce z koronawirusowym kryzysem, uważa Angela Merkel
Następny artykułBitcoin powinien kosztować teraz 18 000 USD – sugeruje PlanB
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here