Naga MarketsObniżka stóp procentowych Banku Rezerw Nowej Zelandii aż o 50 pb. zaskoczyła rynek i stanowi kolejny argument w dyskusji nad kierunkiem w którym będą podążać banki centralne na całym świecie w najbliższej przyszłości. Czy Polskę również czekają obniżki stóp procentowych? Na łamach programu „To warto wiedzieć” w Comparic24.TV Adam Rak zapytał o to Andrzeja Domańskiego, zarządzającego funduszami i członka zarządu Eques TFI. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek Pulsu Rynków.


Czy NBP zdecyduje się na obniżenie stóp poniżej poziomu zera i czy ewentualne zmiany w polityce monetarnej naszego banku centralnego wpłyną na kondycję polskiego parkietu? Między innymi na te pytania w naszym studiu odpowiadał Andrzej Domański.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here