Naga Markets

Czy na GPW doczekamy się hossy? Co dalej z Allegro? Odpowiada Wojciech BiałekW okresie minionych 3 miesięcy WIG-20 wzrósł o 42 proc. i był najsilniejszym głównym indeksem giełdowym na świecie.Obserwatorzy rynku zastanawiają się, czy przed nami korekta i kontynuacja zwyżek. Sytuacji na polskiej giełdzie przygląda się ekspert OANDA TMS Brokers.

GPW mierzy się ze zmiennością

W środowym webinarze z cyklu „Impuls giełdowy” Wojciech Białek, starszy analityk TMS, który rynki finansowe analizuje już od 1995 roku, pochyli się nad sytuacją na GPW. Widzowie dowiedzą się, jak można wykorzystać aktualnie dobre nastroje na rynku akcyjnym oraz czy ostatnie wzrosty to efekt działania cyklu dekadowego (ang. decennialpattern) jak w latach 1992, 2002 i 2012.

Podczas spotkania online poruszona zostanie także kwestia Shopee, singapurskiego przedsiębiorstwa e-commerce, które ku zaskoczeniu wielu, postanowiło wycofać się z Polski. Czy to szansa dla Allegro?

BIORĘ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM WEBINARZE

Webinar odbędzie się już 25 stycznia o 18:00. Zapisy są bezpłatne.


Redakcja poleca również:

AVA TradeŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułSezon wyników na Wall Street nabiera tempa. Co przyniesie tydzień? Komentuje Przemysław Kwiecień (XTB)
Następny artykułW 40 minut zarobił 365 tys. zł. Rafał Zaorski ponownie gra na spadek DAX40
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here