Naga MarketsKrypto a hazardPomimo niedawnego ogromnego wzrostu wartości, który sprawił, że niektórzy użytkownicy poczuli się już geniuszami, wielu nadal nie ma pojęcia, czym właściwie są kryptowaluty, jak działają i na jakiej technologii opiera się cały system.

Jedna z branż, która szybko nauczyła się świata kryptowalut i czerpie z niej korzyści, to branża hazardowa. Wiele stron z grami online szybko wprowadziło do swojej oferty możliwość dokonywania wpłat za pomocą kryptowalut i osiągnęła dobre wyniki, co zmusiło zarówno konkurencję, jak i klientów poker roomów do ponownego przemyślenia, w jaki sposób wydajemy, przesyłamy i wygrywamy pieniądze. Kasyno online, które nie udostępnia wpłat za pośrednictwem kryptowalut staje się coraz mniej atrakcyjne dla miłośników gier online.

Czy kryptowaluty i hazard online to idealne połączenie?

Wielu komentatorów postrzega kryptowaluty i rozrywkę online jako idealne połączenie. Dzięki technologii mobilnej, która sprawia, że branża pokera online jest znacznie bardziej dostępna, internetowe miejsca do gry w pokera stały się bardzo popularne, a fani mogą dołączyć do ulubionej rozgrywki kiedykolwiek zechcą z dowolnego miejsca na świecie.

Kryptowaluty stanowią wyjątkowy punkt sprzedaży dla wielu kasyn online, przyciągając nową bazę klientów. Wiele kasyn oraz pokoi pokerowych oferuje specjalne korzyści dla graczy deponujących środki za pośrednictwem kryptowalut z którymi inne formy nie mogą konkurować. Innymi interesującym aspektem dopasowania między krytowalutami a pokerem online jest to, że wiele krajów nie uznaje kryptowalut jako prawidłowej formy waluty. Oznacza to, że wielu fanów pokera w rzeczywistości nie obstawia prawdziwych pieniędzy, chociaż ostatecznie mogą je zamienić i osiągać profit w prawdziwej walucie.

W wielu krajach kwestia kryptowalut jest też nieuregulowana, zupełnie inaczej jest w przypadku prawa hazardowego. Wiele firm postrzega to jako szansę i stara się ominąć przepisy w krajach zabraniających hazardu online, oferując swoje usługi wyłącznie w kryptowalutach.

Niskie opłaty transakcyjne i szybkie wypłaty pomogą w rewolucji

Korzystając z kryptowalut, kasyna mogą oferować wypłaty za ułamek kosztów ponoszonych przy tradycyjnych metodach przetwarzania, takich jak karty kredytowej itp. Obecnie to gracze ponoszą ciężar opłat sieciowych. W przypadku kryptowalut koszty transakcji stają się znikome, dlatego poker roomy i kasyna mogą zaoferować graczom dodatkowe bonusy.

Zazwyczaj przeciętny poker room online potrzebuje do 72 godzin, aby przelać wygrane na konto gracza. Płatność musi przejść przez kilka ścieżek, aby ostatecznie trafić na właściwe konto gracza. W przypadku kryptowalut, wypłaty się niemal natychmiastowe. Nie ma żadnych opłat bankowych, dlatego jest to sytuacja korzystna dla obu stron.

Połączenie branży hazardu online i kryptowalut wydaje się idealne. Powstały już pierwsze poker roomu, które akceptują wyłącznie wpłaty za pośrednictwem kryptowalut, a kasyna tworzą specjalne automaty do gry, w których walutą jest Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Ta rewolucja w branży hazardu online już się rozpoczęła i prawdopodobnie będzie kontynuowana w przyszłych latach.

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here