Naga Marketslogo_krukSpółka windykacyjna Kruk co roku poprawia swoje wyniki, czy i tym razem powinniśmy spodziewać się pozytywnego raportu? Co mówi wykres? Jak wyglądają aktualnie dane finansowe i perspektywy spółki? Wyniki podała spółka CCC, na które inwestorzy zareagowali pro wzrostowo, jednak były one już stosunkowo dobrze zaprezentowane wcześniej. Natomiast pozytywnie prezentują się wyniki Grupy Azoty, która poprawia swoje rentowności! Czy to powrót do lat  świetności spółki? Przeanalizujemy również trendy spółkach z WIG20, ponieważ wiele się dzieje w ostatnich dniach.


Kruk powróci powyżej 175 zł? Wykres odbija od majowych dołków

Linie trendu w tym roku generowały sygnały dwukrotnie. Najpierw na początku kwietnia po przebiciu linii trendu spadkowego, a następnie w okolicach 175 złotych gdy Kruk wybijał wzrostową linię trendu. Obecnie spółka odbija od majowych minimów i ponownie ma szansę powrotu w okolice wspomnianego poziomu, co z kolei otwiera drogę do ponownego podejścia pod tegoroczne szczyty, zlokalizowane 20 złotych wyżej:

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje Kruk na wykresie dziennym. Źródło: TradingView
Akcje Kruk na wykresie dziennym. Źródło: TradingView

Wykres tygodniowy pokazuje natomiast, że długoterminowym celem, do którego może dążyć rynek jest poziom 250 złotych (co wynika z długoterminowej formacji odwróconej głowy z ramionami). Więcej na temat sytuacji technicznej Kruka, o wynikach spółki Azoty oraz kondycji wybranych spółek z indeksu WIG20 w moim najnowszym materiale przygotowanym dla Comparic24.tv:

Jeżeli interesujesz się nieruchomościami, finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ Comapric na YouTube. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na kanale.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara forum | notowania pgnig | notowania ropy | system blik | wykres btc | indeks sp500 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here