Naga MarketsWiele osób spodziewa się nadejścia inflacji w najbliższych miesiącach. Tymczasem w kwietniu inflacja była mniejsza niż w marcu, lutym czy styczniu. Czy to oznacza brak wzrostu cen? Niekoniecznie.

Inflacja aktywów finansowych, zaprasza Piotr Głowacki

Doświadczenia płynące z dodruku w Ameryce podpowiadają, że wcześniej czy później pieniądz trafia na rynki finansowe, to swego rodzaju samospełniająca się przepowiednia, Inwestorzy widząc złe dane, oczekują dodruku i jednocześnie kupują akcje.

Czy tak będzie teraz w przypadku Polski?

Na to pytanie postara się znaleźć odpowiedź Piotr Głowacki już we wtorek 19.05 o godz. 19:00. Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online i bądź na bieżąco z sytuacją na rynkach.

 Czego dowiesz się z webinarium?

  • Czy to dobry moment na kupno akcji?
  • Czy “dodruk” pieniądza spowoduje wzrost inflacji?
  • Na czym polega obecny paradoks widoczny na rynkach finansowych
  • Czy Polska obroni się przed kryzysem?

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here