Naga MarketsKrzysztof Kamiński w rozmowie z Adamem Rakiem porusza tematykę Ichimoku Kinko Hyo, stworzonej przez japońskiego dziennikarza Goichi Hosodę strategii inwestycyjnej. Opracowana przed drugą wojną światową strategia była następnie gruntownie testowana przez ukrywającego się pod pseudonimem Ichimoku Sanjin Hosodę, który doskonaleniu tej metody poświęcił ponad trzydzieści lat swojego życia.


Ichimoku Kinko Hyo – cierpliwość w analizie technicznej

Zasady Ichimoku Kinko Hyo formalnie zostały spisane dopiero w 1969 roku w książce autorstwa samego Hosody. W najnowszym odcinku Rozmów Traderów Adam Rak rozmawia na temat Ichimoku z korzystającym z tej wyjątkowej, wschodniej strategii Krzysztofem Kamińskim. Czy Ichimoku daje przewagę nad rynkiem w długim okresie? W jaki sposób handlować z pomocą Ichimoku i czy można korzystać z tej strategii na wykresach minutowych? Między innymi na te pytania znajdziecie odpowiedź oglądając kolejny odcinek Rozmów Traderów.
Rozmowy Traderów to program o tradingu bez tradingu. Nie znajdziesz tutaj analiz przeprowadzanych na wykresach historycznych, ani prognoz przyszłych ruchów rynku. W tym programie znajdziesz natomiast prawdziwe historie osób związanych z rynkami finansowymi. Poznasz ich podejście do inwestowania, przemyślenia dotyczące samego rynku czy porady jakich udzieliliby samym sobie gdyby mieli możliwość rozpocząć swoją przygodę z tradingiem raz jeszcze.
Znasz tradera, którego historię chciałbyś poznać? A może sam chciałbyś się podzielić swoimi przemyśleniami z widzami Comparic24.tv? Skontaktuj się z nami w komentarzu lub za pośrednictwem social media i porozmawiajmy na antenie!


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here