Naga MarketsBieżący rok jest spektakularny pod wieloma względami, niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Obecna sytuacja na Wall Street przypomina szaleństwo, które można porównać jedynie z przełomem lat 90. i rokiem 2000. To wszystko nakręca oczywiście Fed, jednak w dzisiejszej analizie postaramy się podejść krytycznie do pytania “czy Fed pompuje bańkę?” i pokazać wszelkie za i przeciw. Zapraszamy na analizę rynku z dr Przemysławem Kwietniem:

  • Fed podgrzewa rynki nowym celem inflacyjnym
  • Nowe rekordy na Wall Street, US500>3500
  • Mieszane dane z Azji, lepsze usługi w Chinach i produkcja w Japonii, słabsza sprzedaż w Japonii
  • Trump odrabia niemal całość strat do Bidena, do wyborów dwa miesiące
  • Dziś zmiany w DJIA, split akcji Apple (4-1) zmiana 3 spółek (m.in. wejście CRM, wyjście ExxonMobil)
  • Srebro rośnie o 2%, JAP225 odrabia straty po rezygnacji Abe.

Oglądaj online na: https://pl.xtb.com/aktualnosci-rynkowe-wideo

Te artykuły również Cię zainteresują
 ZOBACZ MATERIAŁ XTB

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPolska gospodarka kurczy się o 8,2% w II kwartale, podaje GUS
Następny artykułNotowania kukurydzy przekraczają 3,60 USD za buszel
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here