Naga Markets


Przy bierności EBC oraz słabnącej inflacji i mniejszym wzroście gospodarczym w strefie euro, para walutowa EURUSD dynamicznie spada. Dodatkowego paliwa niedźwiedziom dodają kolejne spekulacje o możliwości szybszego podwyższania stóp procentowych w USA.

Rysunek 1. Analiza techniczna,EURUSD, W1,20180523

Aktualnie kurs pary walutowej EURUSD konsoliduje w rejonie cenowym 1.1750, gdzie cena spędziła ostatnie kilka dni. Obecnie docelowym obszarem dla strony sprzedającej jest silna strefa popytowa zlokalizowana w rejonie cenowym 1.1600. Z uwagi na jej odpowiednią strukturę nie spodziewam się aby niedźwiedzie zdołały przełamać wskazany obszar bez przynajmniej krótkoterminowego odreagowania.

Rysunek 2. Analiza techniczna,EURUSD,D1,20180523

Patrząc z punktu widzenia interwału czasowego H1 możemy brać pod uwagę również scenariusz korekcyjny. Wszystko to z uwagi na tworzącą się formację oRGR, które jest zapowiedzią możliwości ruchu w kierunku północnym.

Rysunek 3. Analiza techniczna,EURUSD,H1,2018.05.23

Scenariusz wzrostowy otwiera się w momencie przełamania potencjalnej linii szyi zlokalizowanej w rejonie cenowym 1.1830. W tym przypadku pierwszym celem dla byków powinna być geometria 100% znajdująca się w rejonie cenowym 1.1880.



Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here