Naga MarketsBNP-Paribas-logoŚwięto Dziękczynienia wpłynęło na rynki, jednak tak spokojny handel nie utrzyma się długo. Zbliża się kolejne spotkanie członkówFOMC, a na nim zostanie podjęta decyzja o wysokości obowiązujących w Ameryce stóp procentowych. BNP Paribas sprawdza, czy obecna korekta na USD/JPY jest dobrym momentem na zajęcie długich pozycji przed 16 grudnia.


W ciągu sesji azjatyckiej, USD/JPY dość mocno osunęło się i znalazło wsparcie dopiero w pobliżu 122,30/35. W tym momencie, większość ruchu spadkowego zostało już wykupione i na wykresie dziennym powoli zaczyna tworzyć się pinbar.

Wypróbuj handel długoterminowy z OptionTrade.

Japońskie Ministerstwo Finansów informuje, że skup zagranicznych papierów wartościowych przez japońskich inwestorów utrzymuje się na niezmiennym poziomie, z kolei dane dotyczące wydatków gospodarstw domowych rozczarowują (-2,4% r/r wobec przewidywanego braku zmiany). Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach JPY powinno nadal się osłabiać – prognozuje BNP Paribas. chartDziś rano znaleźliśmy się w pobliżu dolnego ograniczenia – dość krzywej – formacji trójkąta. okolice 122,20 powinny być zatem dobrym miejscem na umiejscowienie długich pozycji. W tym momencie, warto zainteresować się wyszukaniem lokalnego dołka na USD/JPY z zamiarem jego wykupienia, gdyż prognozy analityków BNP zakładają dotarcie do poziomu 126,00 jeszcze w tym roku. USDJPY.nddDailytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRaport CFTC, czyli pozycje dużych graczy – 27 listopada 2015
Następny artykułIronFX ukarany!
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here