Naga MarketsCzy bitcoin kiedykolwiek osiągnie cenę 100 tys. USD? Reddit debatuje nad kursem BTCNowy post na Reddicie skupia się na kwestii ceny głównej kryptowaluty. Jego autor zadaje pytanie: czy bitcoin kiedykolwiek osiągnie cenę 100 000 USD?

  • Czy bitcoin będzie kosztował 100 000 USD? To pytanie zadał jeden z użytkowników Reddita.
  • Post wywołał żywiołową dyskusję.

Bitcoin po 100 000 USD

Tylko w tym roku liczni analitycy i inwestorzy BTC, a także czołowi przedsiębiorcy zajmujący się cyfrowymi walutami, zasugerowali możliwość tego, że wiodąca kryptowaluta osiągnie sześciocyfrową wartość w ciągu najbliższych kilku lat.

Wielu redditorów uważa, że wzrost kursu bitcoina do 100 000 USD jest „nieunikniony” i twierdzą oni, że jest to „tylko kwestią czasu”.

Inni nadal uważają jednak, że BTC jest zdane na łaskę wielorybów i to od dużych inwestorów zależy, kiedy kryptowaluta będzie kosztowała 100 000 USD.

– Myślę, że cena pozostanie w cyklu pompowania i spadków w zakresie od 6 000 do 30 000 USD przez następne 10 lat – napisał jeden redditor.

Dolar spadnie, BTC wzrośnie

Inni wyrażali obawy związane z deprecjacją dolara i zastanawiali się, „ile kupi się za 100 000 dolarów” w momencie, gdy bitcoin osiągnie tę wartość. Niektórzy przewidują, że BTC albo przekroczy 100 000 USD, albo spadnie do zera, wszystko zależy od adopcji.

Lista osób, które twierdzą, że BTC osiągnie sześciocyfrowe wartości, obejmuje założyciela Pantera Capital, Dana Moreheada; CEO Real Vision i byłego menedżera Goldman Sachs, Raoula Pala; współzałożyciela Morgan Creek Digital Anthony’ego Pompliano; dyrektora generalnego Kraken Jesse’ego Powella; doświadczonego analityka Tone’go Vaysa; popularnego YouTubera Nicholasa Mertena; Su Zhu, dyrektora generalnego firmy zarządzającej funduszami Three Arrows Capital; oraz analityków Dave’a the Wave’a i PlanB.

Kurs BTC obecnie

Dziś za 1 BTC płaci się ponad 10 700 USD, czyli mniej więcej tyle samo co wczoraj. Poziom 10 000 USD broni się od ponad 60 dni, co może sugerować kolejne próby przebicia 11 000 USD w najbliższej przyszłości.

Czy i kiedy BTC przebije 100 000 USD – trudno jasno odpowiedzieć na to pytanie. John McAfee uważał, że w tym roku zobaczymy na wykresie nawet 1 000 000 USD. Jak widać, jest to nierealne…

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here