Naga MarketsNa rynku surowców widać cofnięcie na ropie naftowej, gdzie inwestorzy oczekują na czwartkowej spotkanie producentów ropy naftowej. Napięcia pomiędzy Arabią Saudyjską a Rosją wciąż się utrzymuje, jednak osiągnięcie nawet częściowego porozumienia może wspierać nadzieje na odbicie na “czarnym złocie”. Niemniej sytuacja techniczna na WTI pozostaje bez zmian, strefa przy 28$ za baryłkę pozostaje kluczowym oporem.

Cena ropy przed OPEC+. XTB zaprasza na szkolenie specjalne

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online z analitykiem rynków surowcowych XTB – Michałem Stajniakiem, na którym przyjrzymy się bliżej obecnej sytuacji na rynku ropy.

  • Trump wywołał spore nadzieje na rynku ropy, wskazując na 10-15 mln brk na dzień cięcia w nowym porozumieniu OPEC+
  • Estymacje dotyczące destrukcji popytu mówią o spadku popytu od 15 do 30 mln brk na dzień
  • Porozumienie w dużej mierze może zależeć od uczestnictwa USA, choć produkcja z łupków powinna zacząć spadać naturalnie
  • Cięcie na poziomie 10 mln brk na dzień jest realne, ale ważne są poziomy odniesienia
  • Długoterminowa cena docelowa to wciąż okolice 55-60 USD za baryłkę

Ponadto, w związku z bardzo dynamiczną sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie, udostępniamy Ci dodatkowe raporty wideo dotyczące wpływu koronawirusa na globalną gospodarkę oraz analizę sytuacji na rynku złota. Dowiesz się z nich, dlaczego dane zjawiska mają miejsce i jak odnaleźć się w nowych warunkach na rynku.

Oglądaj online na: https://pl.xtb.com/koronawirus-video

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here