Naga MarketsAnaliza techniczna nie działa! Tak mówią?

W ciągu ostatnich lat narosło bardzo wiele mitów na temat analizy technicznej, jakoby ta nie miała racji bytu na rynkach finansowych – a traderzy posługujący się nią nie są w stanie w dłuższym terminie utrzymać zysków. Czy to prawda? Z czego wynika taka opinia i jak na nią poprawnie patrzeć? Zapraszamy na dzisiejszy webinar poświęcony faktom i mitom tej niekończącej się dyskusji, dziś o godzinie 18:00!

W trakcie tego spotkania poznasz:

• Problem z analizą techniczną – studium przypadku.
• Czy analiza sama w sobie daje rezultaty?
• Kilka faktów na temat sporu z analizą techniczną

Analiza techniczna towarzyszyła inwestorom praktycznie od początku istnienia giełdy. Jednak w pewnym momencie, po latach jej stosowania doszło do uznanie jej jako nieprzydatnej lub niepotrafiącej obronić się w czasie. Z czego wynika taka zależność? Skąd wzięte zostało zdanie, że analiza techniczna nie jest w stanie wybronić się wynikiem mimo, iż inwestorzy stosują ją od dziesiątek lat? Na tym skupimy się właśnie podczas dzisiejszego spotkania o godzinie 18:00!

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora handlującego na rykach finansowych – bez względu na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here