Naga MarketsKurs dolara (USD), a COVID-19. Czy amerykanie pokonają wirusa?Czwartkowy odczyt PKB oraz wniosków o zasiłek dla bezrobotnych znalazł się blisko rynkowego konsensusu. Pozytywnym zaskoczeniem wykazały się dane o zamówieniach na dobra trwałego użytku (15.8% vs 10.6%). Jaką przyszłość dla dolara amerykańskiego widzi Maciej Przygórzewski – główny ekspert walutowy Walutomat.pl? Co oznacza to dla kursu pary EUR/USD? Więcej szczegółów w programie!

Dolar amerykański (USD) pod wpływem pandemii koronawirusa

Głównym wątkiem, który ma największy wpływ na zachowanie dolara amerykańskiego jest pandemia koronawirusa. Jeśli uda się w najbliższym czasie ją pokonać, wówczas można się spodziewać bardzo pozytywnego wpływu na gospodarkę USA – co także powinno się przełożyć na siłę USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
W przeciwnym razie istnieje szansa na ponowny lockdown, który nie jest na rękę walczącemu o reelekcję Donaldowi Trumpowi – albowiem to właśnie w rozwijającej się gospodarce widzi potencjał do ponownego objęcia urzędu głowy państwa – oświadczył ekspert.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here