Naga MarketsAllegro jest pod wpływem silnych spekulacji, wyprzedaż Amazona może szybko zmienić nastroje, twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 23 października 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na sytuację Allegro, Amazona, Rolls Royce’a oraz Bitcoina. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.

  • Allegro kontynuuje udany debiut. Akcje oscylują w okolicach 88 zł. Jak wypada polska spółka w porównaniu do globalnych gigantów?
  • Amazon to firma, która może stać się za jakiś czas poważnym konkurentem dla Allegro. Czy Polska jest wartościowym rynkiem?
  • Rolls Royce próbuje przetrwać pandemię zdobywając 5 mld GBP przez emisję akcji i obligacji. Co czeka brytyjskiego giganta z tradycjami?
  • Bitcoin wzrasta do 13 tys. USD. Dokąd zmierza najpopularniejsza kryptowaluta?

Te artykuły również Cię zainteresują

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here