Naga MarketsGBPUSD

Na skutek pojawienia się bardzo silnego impulsu wzrostowego rynek wybił dziś górą z trwającej od dłuższego czasu konsolidacji i bez problemu pokonał również listopadowe maksima. Silna reakcja podażowa dynamicznie sprowadziła jednak kurs poniżej 1.2655 i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego dziś poziomu 1.2535.

GBPUSD H4
GBPUSD H4

USDCAD

Rynek od dłuższego czasu poruszał się w kanale wzrostowym wewnątrz którego od trzech tygodni stworzył się kanał spadkowy. Obecnie wybijamy dołem zarówno z jednego jak i z drugiego kanału co w przypadku nie pojawienia się reakcji popytowej mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków w okolice 1.3290 bądź dalej nawet do 1.3052.Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera BDSwiss, który oferuje dźwignie do 1:500 oraz niskie spready

USDCAD H4
USDCAD H4

USDJPY

Rynek utworzył dziś formację podwójnego szczytu w okolicy niezwykle istotnego z punktu widzenia wykresu dziennego poziomu 114.70. Takie zachowanie może być dobrą zapowiedzią zbliżających się spadków lecz by ten scenariusz mógł zostać zrealizowany musielibyśmy najpierw pokonać strefę wsparcia w okolicy dzisiejszych minimów a jak wspomniałem wcześniej, Jen japoński z dnia na dzień jest coraz słabszy i to nie tylko w stosunku do Dolara amerykańskiego.

USDJPY H1
USDJPY H1

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJen japoński z dnia na dzień coraz słabszy…a końca nie widać
Następny artykułFED podwyższy stopy procentowe w grudniu i co dalej?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here