Naga MarketsAUDUSD

Na skutek trwających od trzech dni wzrostów rynek dotarł dziś do zakładanego wcześniej poziomu 0.7330 gdzie z samego rana pojawiła się silna reakcja podażowa. Ostatecznie jednak spadki okazały się jedynie korektą i wspomniany poziom obecnie jest wybijany. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja podażowa, wówczas wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice grudniowych maksimów.

AUDUSD Daily
AUDUSD Daily

GBPUSD

Od blisko trzech tygodni rynek poruszał się w konsolidacji, z której na skutek trwających od wczoraj wzrostów dziś wybiliśmy górą. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja podażowa, która zanegowałaby dzisiejsze wzrosty, wówczas spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 1.2505.

Te artykuły również Cię zainteresują
GBPUSD H4
GBPUSD H4

NZDUSD

Na skutek dzisiejszego umocnienia Dolara amerykańskiego rynek pokonał dziś opór 0.6985. Trwałe pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów nawet w okolicę 0.7230.

Sprawdź jak dobre mogę być warunki u Brokera CentroFX

NZDUSD H4
NZDUSD H4

USDCAD

Kolejny dzień spadków. Rynek niemalże idealnie realizuje moje wczorajsze założenia i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania linii tendencji wzrostowej, której pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków w dłuższym terminie.

USDCAD Daily
USDCAD Daily

USDJPY

Na skutek trwających od wtorku spadków rynek wybija obecnie z trwającej od trzech tygodni konsolidacji. Trwałe pokonanie wsparcia 116.00 mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 111.70. Czy to zatem koniec wzrostów na USDJPY ?

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

USDJPY H4
USDJPY H4

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDolar gwałtownie się osłabił EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD
Następny artykułO wykresach ani słowa… USD/CHF, AUD/JPY, AUD/CHF
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here