Naga MarketsAUDUSD

Od samego początku dnia obserwujemy wzrosty w efekcie czego zarówno poziom 0.7170 jak rownież cała znajdująca się w jego okolicy strefa wsparcia zostały odrzucone. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów nawet w okolice oporu 0.7330.

AUDUSD Daily
AUDUSD Daily

Spoglądając na wykres H1 widzimy, że aby wzrosty mogły być kontynuowane musielibyśmy pokonać górne ograniczenie trwającej od ubiegłego tygodnia konsolidacji, w okolicy którego obecnie się znajdujemy. Odrzucenie tego poziomu mogłoby spowodować ponowne spadki w okolice wczorajszych minimów.

Te artykuły również Cię zainteresują
AUDUSD H1
AUDUSD H1

EURUSD

Na skutek trwających od wczorajszego wieczora wzrostów rynek po raz kolejny dotarł po czym pokonał górne ograniczenie konsolidacji. Jeżeli w najbliższym czasie podaż nie zaneguje tego wybicia, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów w okolice poziomu 1.0530, który jest istotnym oporem z punktu widzenia interwału H4.

EURUSD H1
EURUSD H1

NZDUSD

Kolejny dzień obserwowaliśmy wzrosty. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego 16 grudnia br. poziomu 0.6985. Odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji spadków w dłuższym terminie.

NZDUSD Daily
NZDUSD Daily

USDCAD

Po wczorajszej reakcji podażowej dziś rynek kontynuował spadki. Biorąc pod uwagę ich dynamikę, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji ruchu na południe nawet w okolice poziomu 1.3285 zbiegającego się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z ostatniego ruchu wzrostowego.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera BDSwiss

USDCAD Daily
USDCAD Daily

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… GBP/AUD, USD/CHF, AUD/USD
Następny artykułNawet 3000PLN premii od TMS Brokers, tylko do 30 grudnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here