Klawiatura z klawisze cryptocurrencyCzwartkowy poranek przynosi ze sobą dość dynamiczne wzrosty wyceny najpopularniejszych kryptowalut. Na niektórych aktywach dostrzec można jednak, że kursy znajdują się obecnie w okolicy dość istotnych, technicznych poziomów oporu, których trwałe odrzucenie mogłoby przyczynić się do powstania kolejnej fali wyprzedaży. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3815.91 dolarów, Ripple (XRP) 0.3443 USD, Ethereum (ETH) 104.60 USD a Stellar (XLM) 0.1375 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych na giełdzie Bitstamp zauważymy, że kurs Bitcoina (BTC) odnotował dziś o poranku znaczną aprecjację. Nie zmienia to jednak faktu, iż od dłuższego czasu porusza się on w kanale spadkowym. Dopóki więc rynek nie pokona linii tendencji spadkowej będącej górnym ograniczeniem tego kanału i nie wybije z niego górą, spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej deprecjacji, w skutek której kurs “cyfrowego złota” mógłby osunąć się nawet w okolice 3600 USD. Póki co, Bitcoin wyceniany jest natomiast na 3815.91 dolarów amerykańskich.

Kurs Ripple (XRP)

Pewną aprecjację dostrzec można było o poranku również na notowaniach Ripple. Kurs tej kryptwaluty już od ponad tygodnia notuje spadki mieszczące się w formacji klina zniżkującego. Biorąc pod uwagę powoli zbliżające się pełne zwężenie, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się trwałego wybicia z tej formacji. Kierunek, w którym się to wydarzy mógłby określić najbliższą przyszłość notowań kursu XRP. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest na 0.3443 USD.

Kurs Ethereum (ETH)

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że kurs ETH osunął się wczoraj poniżej lokalnego wsparcia w wysokości 105 USD. W chwili obecnej obserwujemy re-test tego poziomu. Jeżeli tylko zostanie on odrzucony, spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej deprecjacji.

Gdyby jednak kurs wybił powyżej 105 USD, wówczas spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów wyceny ETH nawet w okolice linii tendencji spadkowej. W chwili obecnej Ethereum notowane na giełdzie Bitfinex wyceniane jest natomiast na 104.60 USD.

Kurs Stellara (XLM)

Bardzo podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Stellara, którego kurs również osunął się poniżej istotnego wsparcia. W tym przypadku jest to poziom znajdujący się w okolicy 0.14 USD. Jego re-test i dorzucenie mogłoby przyczynić się nawet do ponownych spadków. W chwili obecnej Stellar notowany na giełdzie Bittrex wyceniany jest natomiast po 0.1375 USD.

Zobacz także: Stellar (XLM) oficjalnie 4. największą kryptowalutą, wyprzedza Bitcoin Cash’a

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here