Naga MarketsPrzedostatnia sesja tego tygodnia na Wall Streat to kolejne dobre sygnały dla liczących na opuszczenie aktualnej korekty i kontynuację wzrostów. Sesyjne minima zostały wyznaczone tuż po godzinie 17, a następnie wszystkie indeksy zabrały się do odrabiania strat, by o godzinie 22 znaleźć się na solidnych plusach.

• Dow Jones: +0,31%
• S&P500: +0,45%
• NASDAQ: +0,48%
Indeks NASDAQ, rosnący zarówno przedwczoraj jak i wczoraj najmocniej do kluczowych oporów ma jeszcze ponad 65 punktów. Poziomy maksymalne z 20 marca są celem nr 1 dla byków.

NASDAQ - wykres D1
NASDAQ – wykres D1

Wśród obserwowanych przeze mnie spółek najlepiej spisywał się GENERAL ELECTRIC. To przedsiębiorstwo działające m.in. w branży energetycznej drożało na wczorajszej sesji o 2,88%. Dobry dzień miało też AIG, które zyskało 1,51%. Ruch ten doprowadził ceny w rejon maksimów obecnej hossy. Całkiem udany dzień mieli też akcjonariusze JOHSON&JOHNSON. Akcje tego koncernu farmaceutycznego i kosmetycznego drożały wczoraj o 1,17%.

AIG - wykres D1
AIG – wykres D1

Spółką, która przykuwała wczoraj największą uwagę była ALCOA. Po opublikowanych wynikach finansowych za pierwszy kwartał 2015 w pewnych fragmentach sesji traciła nawet ponad 5%! Ostatecznie w miarę upływu czasu straty udało się częściowo zredukować i zakończyć dzień 3,37% poniżej poziomu odniesienia. Słabo spisał się też HOME DEPONT, który oddał 0,88% swojej wartości. Spółka po nieudanej próbie wyjścia w górę z wąskiej konsolidacji została mocno przeceniona. Tracił też np. MCDONALD’S, który został przeceniony o 0,31%.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here