Naga MarketsCzwartek na Wall Street przyniósł kontynuację wzrostów. NASDAQ jako pierwszy zameldował się na nowych szczytach hossy opuszczając zakres zmienności korekty w której się znajdował się od początku marca. Również S&P500 wykonał odpowiedni krok do ostatecznego pokonania oporu.

• Dow Jones: +0,11%
• S&P500: +0,24%
• NASDAQ: +0,41%

NASDAQ - wykres D1
NASDAQ – wykres D1

Wczoraj m.in. poznaliśmy dane o liczbie nowozarejestrowanych bezrobotnych. Odczyt na poziomie 295 tys. był minimalnie wyższy od oczekiwań.

W środę po sesji wyniki za pierwszy kwartał przedstawiał AT&T. Rynki na ten raport zareagowały dopiero wczoraj. Walor drożał bardzo wyraźnie ostatecznie zyskując 4,17%.

AT&T - wykres H4
AT&T – wykres H4

Bardzo dobrą sesję miał też IBM, który powiększył swoją wartość o 2,95%. Nieźle radziła sobie też spółka GOOGLE, której akcje drożały o 1,51%. Takie zachowanie się kursu mogło być grą pod wyniki spółki publikowane już po sesji.
Do słabiej spisujących się spółek podczas czwartkowej sesji na pierwszym miejscu zaliczę 3M, przecenione o 3,04%. Spółka przed startem publikowała raport finansowy i to właśnie to zaważyło na takiej, a nie innej ocenie inwestorów. Sporo straciła też ALCOA. Walor oddając 2,8% swojej wartości mocno oddalił się od ważnego w średnim terminie oporu. Nienajlepiej został przyjęty, zaprezentowany po środowej sesji raport finansowy FACEBOOKA. Spółka straciła 2,62%. Również PROCTER&GAMBLE nie zachwycił swoim zachowaniem po podaniu wyników z działalności za pierwszy kwartał. Spółka została przeceniona o 2,58%.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here