Naga MarketsHuobi – giełda kryptowalut pochodząca z Chin – ogłosiła plan otwarcia biura w Londynie. Jest to część planu poszerzania działalności na inne kontynenty. Ma to być pierwszy krok do wejścia na rynki europejskie.

Chern Chung z Huobi tłumaczył prasie, że wybór pał na Londyn, ponieważ firma „chce zaznaczyć obecność w Europie”, a według ich statystyk Londyn jest „najbardziej aktywnym miejscem tradingowym na kontynencie”. Ważną kwestią jest również chęć pokazania Unii Europejskiej, że chińska giełda ma zamiar zastosować się do wszelkich wymaganych regulacji.

Pod względem wolumenu handlowego Huobi jest czwartą największą giełdą kryptowalutową na świecie, tak wynika z danych CoinMarketCap. W ciągu ostatniej doby wolumen zawartych transakcji wyniósł tu 1,2 mld USD. Po tym, jak chiński rząd zakazał działania giełd kryptowalutowych we wrześniu 2017 roku, spółka przeniosła swoją główną siedzibę do Singapuru. Huobi otworzyło również biuro w Korei Południowej, a w planach jest również siedziba w San Francisco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here