Naga MarketsNajnowszy raport bieżący (nr 21/2018) z działalności spółki CD PROJEKT zatytułowany “Informacja o transakcjach wykonywanych przez osobę pełniącą obowiązki zarządcze” wskazuje na to, że członek Zarządu Spółki, Michał Nowakowski sprzedał wczoraj akcje spółki warte ponad 10,5 mln zł.

Poniżej znajduje się pełna treść raportu:

Te artykuły również Cię zainteresują
Zarząd spółki CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Spółka”), przekazuje do publicznej wiadomości informację o otrzymanym w dniu 18 października 2018 roku powiadomieniu, dotyczącym transakcji zbycia akcji Spółki przez osobę pełniącą w Spółce obowiązki zarządcze.

Zgodnie z otrzymanym zawiadomieniem, w dniu 17 października 2018, Pan Michał Nowakowski – członek Zarządu Spółki, zbył na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. 63.499 akcji Spółki. Średnia cena jednostkowa zbycia wynosiła 165,74 zł za jedną akcje.

Akcje CD PROJEKT tracą 4,5%

W momencie tworzenia niniejszego wpisu (godz. 14:24), akcje spółki CD PROJEKT traciły 4,5% od poziomu otwarcia sesji na GPW. Minima sesji testowały wsparcie na 154,80 zł, a obecnie cena utrzymuje się ponad nim. Skuteczne odbicie może skutkować powrotem notowań do wrześniowego dołka na 167,80.

Alternatywnie, przełamanie wsparcia na 154,80 otworzy drogę do dołka z 11 października na 146,80.

Zobacz też: CD Projekt z kolejną umową na Cyberpunka. Akcje wracają nad ważne poziomy

Cena akcji CD PROJEKT testuje wsparcie
źródło xStation 5Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here