Naga MarketsMonex Group dołącza do grupy brokerów, którzy przedstawili raporty ze swojej czerwcowej działalności. Z dokumentów spółki wynika, że globalne wolumeny FX całej Grupy spadły o około 4% w porównaniu z majem do poziomu 31,5 mld dolarów. Liczba ta jest sumą miesięcznych wolumenów wszystkich spółek zależnych oraz przedsiębiorstw Forex wchodzących w skład Monex.

O ile brokerzy w innych częściach świata zaczynają odrabiać straty, to dla Japończyków maj okazał się kolejnym miesiącem z rzędu na minusie. Dopóki na USD/JPY nie pojawią się silniejsze ruchy trendowe i wzmożona zmienność, wtedy sytuacja azjatyckich domów brokerskich na pewno nie ulegnie poprawie.

W tym samym czasie Monex raportował dzienny obrót w wysokości 643,8 mln dolarów jeżeli chodzi o swoją platformę OTC FX – oznacza to spadek o 15% w ujęciu miesięcznym. Liczba aktywnych kont wyniosła 62 054, co pokrywa się z wynikami osiąganymi przez ostatnie pół roku. Warto jednak zauważyć, że aktywne rachunki Monex uważa wszystkie te, na których znajdują się jakiekolwiek środki a ostatnia transakcja miała miejsce najpóźniej 12 miesięcy temu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here