Naga MarketsKurs dolara (USD/PLN) osłabnie w wyniku hossy na rynkach akcji?Inwestowanie (z) głową to program, w którym poruszane są tematy różnych klas aktywów, funduszy inwestycyjnych i ich możliwości, podejścia do inwestowania, strategii inwestycyjnych oraz poruszane są kwestie związane z przewagą funduszy nad czystym inwestowaniem. Zapraszamy do obejrzenia audycji Michała Stanka z QValue – “Inwestowanie (z) głową”, którego gościem w tym odcinku był Piotr Bujko – zarządzający funduszami InValue Multi-Asset w AgioFunds TFI.

Wzrosty na akcjach to czas na słabszego dolara?

Vanguard Group to amerykański doradca inwestycyjny z siedzibą w Malvern w Pensylwanii, zarządzający aktywami o wartości ponad 6,2 bln USD. Jest największym dostawcą funduszy inwestycyjnych i drugim co do wielkości dostawcą funduszy w obrocie giełdowym na świecie po iShares BlackRock.

Te artykuły również Cię zainteresują
Według Vanguard Group, amerykańskie spółki value dadzą drugą najwyższą stopę na przestrzeni najbliższej dekady. Czy tak się stanie? Czy czeka nas dekada zarabiania na akcjach, a w związku z tym obniżenie wartości dolara? Na te i inne pytania próbował odpowiedzieć gość programu, Piotr Bujko.

Zobacz również inne audycje:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here