Naga MarketsPortal Comparic.pl wraz ze wsparciem partnera Purple Trading kontynuuje serię edukacyjną „Rozmowy Traderów”, w ramach której rozmawiamy ze znanymi ekspertami rynku. Podczas minionych spotkań inwestorzy mieli możliwość wysłuchać rozmowy m.in z Andrzejem Haraburdą, Grzegorzem Moskwą, Pawłem Szwajcarem natomiast już 11 marca  o 19:00 odbędzie się spotkanie z popularnym traderem, szeroko znanym pod pseudonimem Mr Yogi.


Czego potrzebuje każda strategia?

Michał Zbróg (MrYogi) zajmuje się rynkami finansowymi od 2000 roku. Zaczynał od Giełdy Papierów Wartościowych, interesował się także grą na indeksach DAX i DOW Jones. W roku 2007 zaczął aktywnie grać na rynku Forex tworząc swój własny pierwszy system krótkoterminowy, który przyniósł mu zadowalające wyniki. Jego metody korzystają z analizy technicznej oraz obserwacji zachowań cenowych (gra bez wskaźnikowa, tzw. Price Action). Specjalista od psychologii tradingu na rynkach kapitałowych.

Purple Trading - Broker STP który zaprasza także zyskownych traderów. SPRAWDŹ NAS
77,4% detalicznych kont CFD traci pieniądze.
Strategia Michała Zbróga opiera się na obserwacji czystego wykresu. Źródło.

Podczas najbliższego webinaru w ramach cyklu „Rozmowy Traderów” Michał Zbróg odpowie m.in. na pytania:

  • Na jakie nieoczywiste aspekty należy zwracać uwagę w tradingu?
  • Jak utrzymać się na rynku?
  • Jakie są złote zasady scalpingu?

W odróżnieniu od przyjętych standardów webinarowych, nasze spotkanie będzie mieć charakter wymiany myśli, a razem z czytelnikami Comparic.pl postaramy się poznać kluczowe doświadczenia naszego gościa.

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z MR YOGI

Na naszej grupie facebookowej, można proponować zarówno pytania dla naszych gości, jak również kandydatów na gości w kolejnych webinarach. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here