Naga Markets

Czat inwestorski ze spółką Sygnis. Nowe kontrakty i oczekiwanie na IV kwartałSygnis to firma badawczo-rozwojowa notowana na rynku NewConnect. W ramach czatu inwestorskiego na antenie Comparic24 Andrzej Burgs (CEO) odpowiadał na pytania inwestorów. Ocenił on również najnowsze wyniki spółki za II kwartał.Spółka podpisuje kolejne kontrakty

– Zawsze może być lepiej. To jest moje powiedzenie, które stosuje do większości pracowników, więc sam do siebie też muszę być trochę surowy. Pytanie, czy to jest wszystko, co jesteśmy w stanie dowieźć? Nie, nie jest to wszystko. Generalnie wyniki nie są złe, są na poziomie, który jest co najmniej zadowalający, ponieważ przebiliśmy wynik zeszłoroczny. – wskazuje Andrzej Burgs, CEO Sygnis.

Jak słyszymy na antenie czatu inwestorskiego na kanale Comparic24, spółka cały czas podpisuje nowe kontrakty, czego przykładem może być umowa z Uniwersytetem Jagiellońskim na kwotę blisko 6 mln zł, co znacząco zmieni pozycję wyników kwartalnych.

– Naszą spółkę trzeba oceniać po wynikach całorocznych. To dopiero wtedy pokazuje pełną skalę. Przykładowo część tematów sprzedażowych ciągnie się 13/14 miesięcy, co powoduje nawet przejście na inny okres rozliczeniowy. – dodaje także.

Czwarty kwartał kluczowy dla spółki

– W czwartym kwartale następują dwie rzeczy. Po pierwsze, najważniejsze targi branżowe na świecie, które się odbywają dla druku 3D, dla technologii alternatywnych. My na tych targach znowu pokażemy mnóstwo nowości i liczymy na bardzo intensywną jesień z tym związaną. Generalnie jesień handlowo/targowo, jest to okres najintensywniejszy. – podkreśla Andrzej Burgs, CEO Sygnis.

Jak wyjaśnia rozmówca Comparic24, leady zebrane podczas takiego wydarzenia to tysiące potencjalnych kontaktów biznesowych. Należy również pamiętać, że IV kwartał to jest czyszczenie budżetów, więc jest to okres, w którym trzeba się pokazać, ponieważ to właśnie wtedy wiele firm kupuje nowe maszyny.

Zobacz również:

XTB

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro co to jest | biomed giełda | dow j | pko akcje kupno | cyfrowy polsat akcje wykres | czy akcje pge pójdą w górę 2020 | kurs ethereum |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułStrategia “Ustaw i zapomnij” na rynku Forex – Nial Fuller
Następny artykułWzrosty na S&P 500 są oderwane od fundamentów. Jerome Powell powinien zareagować
Absolwent ekonomii oraz obecnie student Rynków Finansowych na Instytucie Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Członek Studenckiego Instytutu Analiz Gospodarczych, zwycięzca ligi debat oksfordzkich i turnieju debat w stylu Lincoln-Douglas, autor publikacji naukowych o tematyce ekonomicznej i prelegent podczas akademickich konferencji naukowych. Aktywny uczestnik i współorganizator konferencji naukowej „Forum Rozwoju Ekonomicznego Polski” oraz wydarzenia „Tydzień Gospodarki Światowej”. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w sektorze bankowym. Laureat olimpiad z dziedzin takich jak historia i WOS. Kreator postaw obywatelskich i zwolennik podejścia fundamentalnego. Prywatnie miłośnik historii (w szczególności XX wieku), gier strategicznych i podróży do ciepłych państw południa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here