Naga Markets

Studio Vixa Games działa od 2016 r.  i jest niezależnym producentem gier casualowych z segmentu indie premium. Najpopularniejsze tytuły studia to m.in. Jumping Joe i Love Colors. W trakcie środowego czatu inwestorskiego na antenie Comparic24.tv prezes firmy, Juliusz Mićko, odpowie na żywo na pytania uczestników wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału!

  • Spółka zajmuje się produkcją gier casualowych z segmentu indie premium
  • Najpopularniejsze tytuły studia to m.in. Jumping Joe i Love Colors
  • Dołącz do czatu inwestorskiego w środę o 17:10. Zadaj pytania pod tym artykułem lub bezpośrednio w transmisji YouTubeStudio Vixa Games działa od 2016 r. Jest niezależnym producentem gier casualowych z segmentu indie premium. Najpopularniejsze tytuły studia to m.in. Jumping Joe i Love Colors. Gra Jumping Joe od premiery w 2019 r. sprzedała się w 150 tys. egzemplarzy na Nintendo Switch i został pobrany ok. 0,5 mln razy w wersji mobilnej. Na I kwartał 2022 r. planowana jest premiera kolejnego tytułu, Dino Galaxy Tennis. Jest to gra w trybie wieloosobowym. Tytuł zostanie wydany na Nintendo Switch oraz na platformy PlayStation, Xbox i PC.

Dodatkowym źródłem przychodów dla spółki ma być, rozpoczęta na początku listopada, współpraca z Intragames – jednym z wiodących wydawców gier na rynki azjatyckie (Korea Południowa, Japonia, Tajwan, Tajlandia, Indonezja, Malezja i Hongkong). Vixa Games, jako oficjalny partner handlowym Intragames na Europę, ma promować usługi wydawnicze partnera wśród dweloperów zainteresowanych wydaniem własnych tytułów w Azji. Z tego tytułu studio będzie otrzymywać jednorazową premię za pośrednictwo w zawarciu umowy oraz procent od sprzedaży netto w pierwszym roku od wydania danej gry.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bml akcje | ciech kurs | cyfrowy polsat akcje opinie | komentarze giełdowe | ten square games gpw | gpw mercator | forum giełda |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułSłynny inwestor Jim Rogers ostrzega, że rządy chcą kontrolować kryptowaluty
Następny artykułCena złota blisko miesięcznych szczytów, kluczowe dane o inflacji w USA
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here