Naga Markets
Paweł Śliwiński, INC

Jeszcze co najmniej cztery debiuty do końca bieżącego roku, rozpoczęcie współpracy ze stiudem DeGenerals, które chce wejść na NewConnect w pierwszej połowie 2021 i zysk netto powyżej 11 milionów w pierwszych dwóch kwartałach. Wokół notowanej na GPW grupy INC sporo się dzieje oraz sporo się o niej mówi, w związku z czym Comparic24.tv postanowił zaprosić do uczestnictwa w czasie inwestorskim prezesa zarządu Grupy, Pawła Śliwińskiego. Transmisja na żywo będzie miała miejsce 4 listopada 2020 roku o godzinie 14:30.

  • Grupa INC planuje do końca roku jeszcze co najmniej cztery debiuty na NewConnect: Detalion Games, Play2Chill, Incuvo oraz United Label
  • 3 listopada spółka poinformowała natomiast o rozpoczęciu współpracy z DeGenerals, studiem gamingowym, które chce wejść na giełdę w przyszłym roku
  • Aktualnie grupa pracuje nad wydzieleniem działalności platformy CrowdConnect i Raisemana do nowego podmiotu, który miałby zadebiutować w 2021

Czat inwestorski z prezesem INC. Paweł Śliwiński odpowie na pytania inwestorów

Podczas środowego czatu inwestorskiego, który poprowadzi Marcin Podlacki, redaktor Comparic24.tv, Paweł Śliwiński odpowie na pytania internautów i inwestorów. Te z wyprzedzeniem można już teraz zadawać w zaplanowanej w serwisie YouTube transmisji:Podczas czatu poruszony zostanie między innymi temat wyników finansowych za III kwartał oraz prognoz przed IV kwartałem, proceu rozszerzania działalności poza Polskę, ilości prowadzonych projektów oraz planowanych ilości debiutów w przeciągu kolejnych miesięcy.

Akcje grupy INC zyskują od początku roku ponad 380%, a w kluczowym momencie roku zyskiwały od marcowych dołków bliskich pułapu 1 zł niemal 1700%, rosnąc do historycznych maksimów 18 złotych. Od tego czasu trwa jednak korekta spadkowa, w związku z którą notowania wróciły w okolice 6-7 złotych, a temat wyceny spółki na GPW z pewnością będzie jednym z interesujących inwestorów.

Grupa INC z 11,2 mln zł zysku netto w I półroczu 2020

Grupa INC, specjalizująca się w finansowaniu innowacyjnych podmiotów, osiągnęła w I półroczu 2020 r. 11,2 mln zł skonsolidowanego zysku netto. W samym II kwartale zysk netto wyniósł 5,9 mln zł i był o 11,6 proc. lepszy niż kwartał wcześniej. To drugi najlepszy kwartał w historii spółki.

Pierwsze półrocze, a w szczególności II kw. br. to okres hossy na rynku NewConnect. Jesteśmy świadkami napływu nowych inwestorów, wysokich obrotów, a w konsekwencji również zwiększonego zainteresowania pozyskaniem kapitału na giełdzie przez nowe spółki. Dzięki skutecznie realizowanej strategii i zdywersyfikowanej działalności Grupa INC jest tego beneficjentem, co widać po liczbie klientów i samych wynikach finansowychkomentował Paweł Śliwiński, prezes INC.

Więcej informacji o INC:

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułBank Pekao zrewidował prognozę PKB na 2020 rok do -3% z -2,4%
Następny artykułBitcoin daje zarobić najwięcej w poniedziałek o 13:00, wynika z rocznej statystyki BTC
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here