Naga Markets

OMNIOXY jest dynamicznie rozwijającym się polskim producentem komór hiperbarycznych, który planuje debiut akcji na rynku publicznym. Więcej o planach spółki oraz jej obecnej kondycji podczas czatu inwestorskiego Comparic24.tv, w którym na pytania na żywo odpowiadał będzie Adam Cegielski, Prezes Zarządu Omnioxy S.A. Prowadzącym spotkanie jest Cezary Andrzejczyk, redaktor Comparic24.tv.

  • OMNIOXY S.A. to lider łagodnej hiperbarii w Polsce.
  • Celem celem założycieli jest szerzenie wiedzy o łagodnych komorach hiperbarycznych, a tym samym upowszechnianie dostępu do nich w Polsce.
  • Czat inwestorski będzie miał miejsce w środę, 24 sierpnia 2022 roku, o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań!Skuteczność dotlenienia organizmu w warunkach podwyższonego ciśnienia za pomocą hiperbarycznej komory tlenowej jest odczuwalna na poziomie ciała i umysłu. O efektach tej metody przekonało się już tysiące ludzi na całym świecie, a jej popularność stale rośnie.

– Działamy szeroko w branży łagodnych komór hiperbarycznych. Dostarczamy takie komory głównie w Polsce. Planujemy również ekspansję na Europę. – komentował prezes Omnioxy SA, Adam Cegielski.

Adam i Marcin Cegielscy to bracia, którzy na łagodną tlenoterapię hiperbaryczną trafili przypadkiem. W tym czasie technologia łagodnej hiperbarii była niszowa w Polsce, dlatego, zafascynowani doskonałymi efektami sesji, postanowili to zmienić.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here