Naga MarketsZłoto zmaga się z technicznym poziomem 1200 dolarów za uncję. Notowania tego szlachetnego metalu zachowują się ostatnio niestandardowo. Pomimo wielu niepewności , które krążą nad rynkiem, złoto w tym roku sukcesywnie traci na wartości. W pewnym momencie za uncję tego surowca (w sierpniu) inwestor musiał zapłacić 1160 dolarów. Oznacza to, że złoto było niedawno najtańsze od 20 miesięcy. Czy to już dołek w notowaniach i czy obecny poziom jest wystarczająco atrakcyjny, aby uzupełnić swój portfel inwestycyjny w ten właśnie kruszec?


Do tej pory eskalacja konfliktu handlowego na linii USA-Chiny nie została odzwierciedlona w wycenia metalu szlachetnego. Również kryzys walutowy w Turcji nie spowodował, że inwestorzy z całego świata „rzucili się” do kupna „żółtego” aktywa. Złoto jest nietypowym walorem, którego wycena nie zależy w głównej mierze od relacji popytu i podaży na jego fizyczną postać, tak jak jest w przypadku innych surowców (kawa czy pszenica). Na notowania wpływa szereg innych czynników, na które inwestor powinien zwracać uwagę. Jeśli chcesz je poznać i dowiedzieć się jak cena metalu może kształtować się w najbliższym czasie oraz co w głównej mierze będzie ją kreować, zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem Domu Maklerskiego TMS Brokers „Istotne fakty z rynku złota”, poświęconym tylko i wyłącznie temu surowcowi.

Dla wszystkich czytelników Comparic.pl został przygotowany specjalny ebook „Ciekawostki z rynku złota”, który jest świetnym uzupełnieniem wiedzy na temat tego segmentu inwestycyjnego. Aby otrzymać dodatkowy materiał wystarczy pobrać e-book „Istotne fakty o rynku złota” ze strony promocyjnej.

POBIERZ EBOOKA O RYNKU ZŁOTA

Każdy kto pobierze e-booka otrzyma materiał dodatkowy o ciekawostkach prosto na swoją skrzynkę mailową. Zachęcamy do czytania i inwestowania!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here