Naga MarketsMówi się, że w inwestowaniu nie ma “darmowych obiadów”. Rzeczywiście, większemu zyskowi co do zasady towarzyszy większe ryzyko. Ale jest przynajmniej jeden wyjątek od tej reguły. To możliwość optymalizacji podatkowej dzięki rachunkom IKE i IKZE. Dzięki nim nasz zysk będzie większy, bo oszczędzimy na podatkach. Depozyt, obligacje, fundusze czy rachunek maklerski – forma inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie. To najtańsza dostępna forma oszczędzania. Jeżeli chcesz inwestować – zacznij od IKE/IKZE!

Jak oszczędzać na emeryturę z wykorzystaniem IKE/IKZE?

By przybliżyć Ci czym tak na prawdę jest Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) i Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), czym się między sobą różnią i jakie korzyści dają inwestorom, serwis Stockrbroker organizuje bezpłatną konferencję online, nad którą patronat honorowy objęła warszawska Giełda Papierów Wartościowych oraz IZFiA. Niezwykle miło nam poinformować, że portal Comparic.pl został oficjalnym patronem medialnym tego wydarzenia.

Te artykuły również Cię zainteresują

Już 23 listopada 2020 r. (poniedziałek) odbędzie się konferencja, której celem jest promowanie inwestowania z wykorzystaniem kont IKE i IKZE. Celem prelekcji i debaty jest odpowiedź na pytania:

  • Jak działają konta IKE i IKZE?
  • Jak wybrać najlepszy rachunek dla siebie?
  • Jak oszczędzać na emeryturę z wykorzystaniem IKE/IKZE?

Konferencja składać się będzie z 3 części, podczas których odbędzie się 13 prelekcji oraz debata:

  • Część I – WSZYSTKO O IKE IKZE – prelekcje przedstawiające jak funkcjonują konta IKE i IKZE
  • Część II – DEBATA – dyskusja o tym, jak oszczędzać na emeryturę z wykorzystaniem kont IKE i IKZE
  • Część III – MÓJ PORTFEL IKE/IKZE – będzie można zajrzeć do portfela znanych ekspertów rynku kapitałowego i dowiedzieć się, jak w praktyce można inwestować z wykorzystaniem kont IKE/IKZE

Szczegółową agendę znaleźć można już na oficjalnej stronie konferencji.

Na uwagę zasługuje fakt, że aby wziąć udział w tym wydarzeniu nie trzeba się nawet nigdzie rejestrować. Konferencja odbywać będzie się online, a wszystkie prelekcje i debata transmitowane będą na YouTube, Twitterze i Facebooku.

Polecamy ustawić powiadomienia, dzięki czemu łatwiej pamiętać o transmisjach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWIG20 zyskuje na początku wtorkowej sesji ponad 1%. Akcje JSW zyskują blisko 10%!
Następny artykułDAX30 i Dow Jones utrzymują niepewność. Oczekiwanie na umocnienie złota – sentyment CMC Markets
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here