Naga MarketsPopularność fotowoltaiki w Polsce była ogromna w 2020 roku. Wynikało to po części z chęci uniezależnienia się od dostaw prądu. To jednak wykreowało pewne problemy, które pojawiły się na początku tego roku. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się branży fotowoltaicznej oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Program Mój Prąd napędził falę popytu na fotowoltaikę. Czy zmiany w programie ją pogrążą?
  • Co z postulatami firm energetycznych o zmianę stawek opustowch? Natomiast farmy wiatrowe na Bałtyku coraz bliżej.
  • Inwestycje w ten sektor energetyki pochłoną ogromne pieniądze i według zapowiedzi, mają być “budowane przez polskie firmy”. Jakie zatem firmy mogą tutaj zyskać?

Te artykuły również Cię zainteresują
Fotowoltaika i framy wiatrowe rozgrzały serca inwestorów

Fotowoltaika rozgrzała serca inwestorów i co ważne – zupełnie słusznie. Nie była to spekulacyjna bańka, a realna szansa na ogromne zyski. Podczas wzrostów wspominaliśmy, że największe szanse na rozwój mają jednak firmy, które nie opierają się tylko na montaży. Co więcej, motorem napędowym był program Mój Prąd, który ma zostać zmieniony. Innym segmentem OZE, który od 2020 roku mocno był na tapecie inwestorów, to farmy wiatrowe.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: analiza | zł kurs | wti notowania | kryptowaluty kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here