Naga Markets
Cezary Graf | Źródło: YouTube Dla Pieniędzy 

Kurs XRP osunął się w ostatnim czasie poniżej 60 centów, co jest jednym z najniższych poziomów od lipca 2021 r. Mimo, że kurs tej kryptowaluty znajduje się obecnie już około 70 proc. poniżej szczytu wszech czasów z połowy kwietnia 2021 r., znany, polski YouTuber ekonomiczny i doradca majątkowy Cezary Graf uważa, że XRP wciąż jest drogie. W jego ocenie, kryptowaluta będzie “interesująca’ dopiero, gdy jej kurs osunie się do 2 centów, tj. do najniższego poziomu od marca 2017 r.

XRP spadnie o 99 proc.?

Nie od dziś wiadomo i żadną tajemnicą nigdy nie było, że Cezary Graf i Rafał Zaorski to dwie niezwykle kontrowersyjne postaci, które – delikatnie mówiąc – za sobą nie przepadają. W mediach społecznościowych regularnie spotkać można bowiem posty, w których Panowie wzajemnie sobie dogryzają.W jednym z ostatnich wątków na Twitterze, w którym Zaorski nazwał Grafa “farmhzeuszem”, a ten w ripoście wytknął mu “propagowanie hazardu”, ten drugi zapytany został również, czy wyprzedał wszystkie kryptowaluty, które niegdyś posiadał.

Choć nie udzielił on jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, wskazał, że “czai się” na XRP po 0,02 USD i Cardano (ADA) poniżej 0,30 USD.

Warto w tym miejscu przypomnieć, iż znany polski YouTuber ekonomiczny i doradca majątkowy Cezary Graf już kilka dni temu wskazywał, iż XRP stanie się “interesujące majątkowo” dopiero, gdy kurs kryptowaluty osunie się do zaledwie 2 centów.

Oznaczałoby to, że kryptowaluta, której kurs już teraz znajduje się 70 proc. poniżej szczytu wszech czasów z połowy kwietnia 2021 r. musiałaby powiększyć skalę wyprzedaży do 99 proc.

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

NED

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: spółki gpw | usd kurs | s&p notowania | allegro akcje prognozy | eur/usd wykres | wti kurs | akcje pgnig cena aktualna | cdprojekt akcje wykres |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułGrupa Azoty: Capex bez Polimerów Police wzrośnie o około 10% r/r w 2022 roku
Następny artykułTMS Brokers rozszerza ofertę CFD na kryptowaluty o 5 kolejnych coinów!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here