Naga MarketsCZ (Binance): Obecna hossa na bitcoinie potrwa parę latCEO i współzałożyciel giełdy kryptowalut Binance, Changpeng Zhao, przewiduje, że hossa na bitcoinie potrwa parę lat i zakończy się dopiero w 2024. – Myślę, że 2021, 2022, 2023 rok… zajmie to dwa, trzy, może cztery lata, zanim tego rodzaju cykl osiągnie szczytpowiedział.

  • CZ jest zdania, że obecna hossa na bitcoinie będzie dłuższa i osiągnie szczyt dopiero za parę lat.
  • Dodał też, że obecnie nie jesteśmy i nie byliśmy na etapie manii.

CEO Binance: ta bańka będzie inna

Prezes Binance mówi, że obecny cykl na rynku kryptowalut, który przyciągnął bardziej zróżnicowaną grupę inwestorów, będzie inny niż poprzednie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Teraz znowu jesteśmy w zasadzie na terenie odkryć. Bitcoin przebił poprzedni rekord wszechczasów, który utrzymywał się przez trzy lata – powiedział. – Teraz jesteśmy na terytorium 30 000 USD plus; doszliśmy do 42 000 USD i wracamy… Tym razem widzimy o wiele więcej użytkowników, o wiele większy udział instytucji. Wcześniej był to szczyt, teraz to jest fundament – dodał.

Zhao uważa, że ​​BTC może zyskać od pięciu do dwudziestu razy w ciągu kilku lat.

– Myślę, że będzie to kolejne 5, 10, 20x… nie wiemy tego. A jeśli tak się stanie, zajmie to kilka lat. Zobaczymy – prognozuje.

Historia, głupcze!

Dyrektor generalny Binance wyjaśnił, że ​​jego prognoza jest oparta na historii cen bitcoina z ostatniej dekady. Jak dodał, “widzieliśmy [po bańce z 2013 r.] duży spadek z 1000 do 200 dolarów (…)”.

W 2017 roku osiągnęliśmy poziom 20 000 USD. Widzimy więc 20-krotny skok w okresie trzech do czterech lat – powiedział.

Zapytany, czy zaklasyfikowałby wolumen, który obecnie obserwujemy na rynkach kryptowalut, jako „manię”, CZ odpowiada, że ​​nie uważa, że ​​rynek jest już na tym poziomie.

Na podstawie danych, które widzę, wydaje mi się, że jeszcze nie widzieliśmy manii… Mimo że cena dotarła do poprzedniego szczytu, ludzie przychodzą [na rynek] bardziej stabilnie. Na co dzień nie widzimy bardzo dużego wzrostu liczby nowych użytkowników… mimo że cena idzie [paraboliczne], nie widzieliśmy, aby liczba rejestracji użytkowników osiągnęła taki szczyt – wyjaśnił.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara (usd) | lotos notowania | bitcoin wiadomości | wykresy kryptowalut | dolar kurs online |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here