Naga MarketsZgodnie z decyzją wydaną przez organ nadzoru w dniu 25 września 2017 r., Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd ogłosiła, że odebrała licencję Cypriot Investment Firm (CIF) wydaną dla podmiotu Best Choice FBC Ltd., będącego właścicielem brokera BCFX.


Best Choice to broker foreksowy działający pod adresem bcfxbroker.com, firma dołączyła do innych podmiotów, które zostały ukarane za szereg nieprawidłowości. Według cypryjskiego organu istnieją podejrzenia o możliwym naruszeniu art. 28 ust. 1 ustawy, sekcja 12 (osoby które kierują działalnością), sekcja 13 (akcjonariusze) i art. 18 (na temat ochrony funduszy klientów).

CySEC podjął decyzję, ponieważ domniemane naruszenia mogą zagrażać interesom klientów firmy i sprawnemu funkcjonowaniu rynku kapitałowego. Przedsiębiorstwo powinno zaprzestać świadczenia dotychczasowych usług i ma 3 miesiące na spełnienie wymogów stawianych przez regulatora.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJP Morgan podnosi ceny docelowe dla pięciu polskich banków
Następny artykułZebrali $20 milionów na kryptowalutowy YouTube
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here