Naga Marketslogo Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i GiełdCypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) to agencja regulująca działalność branży finansowej na Cyprze, który jest krajem członkowskim Unii Europejskiej. Przedsiębiorstwa pośredniczące w handlu instrumentami rynku regulowanego jak i OTC muszą spełniać wymogi stawiane przez krajowych, lub na podstawie europejskiego mandatu również zagranicznych regulatorów rynków finansowych.


W opublikowanej dziś nocie prasowej Komisja informuje, że Primus Trade oferujące swoje usługi za pośrednictwem strony primustrades.com nie należy już do grupy podmiotów regulowanych przez CySEC i nie posiada już odpowiednich autoryzacji na świadczenie usług finansowych i/lub pośredniczenie w inwestycjach.

Primus Trades zostało założone w 2015 roku w Londynie i jest pośredniczy w obrocie kontraktami różnic kursowych oraz kryptowalutami. CySEC przypomina o możliwości sprawdzenia rejestru firm Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd przed powierzeniem swoich środków osobom trzecim.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here