Naga Marketscysec
Po prawej Demetra Kalogerou, szefowa CySEC

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), będąca agencją regulującą działalność branży finansowej na Cyprze wydała w dniu wczorajszym (czwartek, 20.06.2019r.) ogłoszenie, w którym ostrzega przed brokerem, który mimo braku licencji na prowadzenie działalności, wprowadza swoich klientów w błąd wskazując, że takową licencję posiada. 


– Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (“CySEC”) pragnie poinformować inwestorów, że strona internetowa smartoptionfx.com nie należy do podmiotu, któremu udzielono zezwolenia na świadczenie usług inwestycyjnych i/lub prowadzenie działalności inwestycyjnej, zgodnie z art. 5 ustawy 87 (I)/2017. – czytamy w ostrzeżeniu regulatora.

Na wyżej wymienionej stronie internetowej znajduje się odniesienie do nazwy i numeru licencji byłej Cypryjskiej Firmy Inwestycyjnej B.O. Tradefinancials Ltd (numer licencji 216/13).

CySEC zwraca jednak uwagę, że już w dniu 25.06.2018 r. podjął decyzję o całkowitym cofnięciu upoważnienia Cypryjskiej Firmy Inwestycyjnej o numerze CIF 216/13 firmy B.O. Tradefinancials Ltd.,

CySEC zachęca inwestorów do odwiedzenia swojej strony internetowej (www.cysec.gov.cy), przed rozpoczęciem współpracy z firmami inwestycyjnymi, w celu upewnienia się, które podmioty są uprawnione do świadczenia usług inwestycyjnych i/lub prowadzenia działalności inwestycyjnej, a które nie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara poniżej 3,78 zł. USD/PLN będzie spadać dalej?
Następny artykułKurs funta znosi wzrosty. GBP/PLN znowu poniżej 4,78 zł
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here