Naga Marketslogo Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i GiełdCypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), będąca agencją regulującą działalność branży finansowej na Cyprze wydała w dniu wczorajszym ogłoszenie, w którym ostrzega inwestorów przed spółką “Efexa1000 Ltd”. Jak przeczytać możemy w komunikacie:

  • Spółka, za pośrednictwem strony internetowej efexa1000.com, twierdzi, że jest częścią licencjonowanej (licencja nr 266/15) i regulowanej przez CySEC spółki Instant Trading EU Ltd (“CIF”), podczas gdy w rzeczywistości nie ma ona żadnego związku z CIF.
  • Spółka nie posiada licencji CySEC na świadczenie usług inwestycyjnych i/lub działalności inwestycyjnej.

Równocześnie CySEC wzywa inwestorów aby Ci przed nawiązaniem jakiejkolwiek współpracy z firmami inwestycyjnymi, zapoznali się ze stroną regulatora i sprawdzili czy interesujący ich podmiot rzeczywiście posiada licencję na świadczenie usług inwestycyjnych i/lub prowadzenie działalności inwestycyjnej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBanki centralne na świecie pozbywają się dolara. Rezerwy USD na 5-letnich dołkach
Następny artykułRząd USA sprzedaje Bitcoiny: Do zgarnięcia $3,4 mln
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here