Naga Marketslogo Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i GiełdCypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), będąca agencją regulującą działalność branży finansowej na Cyprze wydała w dniu wczorajszym ogłoszenie, w którym ostrzega inwestorów przed “ECN Capital”. Jak możemy przeczytać w komunikacie:

  • Strona internetowa www.ecncapital.com (ECN Capital) twierdzi, nie należy do podmiotu, któremu udzielono zezwolenia na świadczenie usług inwestycyjnych i / lub wykonywanie działalności inwestycyjnej, zgodnie z art. 5 ustawy nr 87 (I) / 2017.
  • Na powyższej stronie internetowej znajdują się odniesienia, które wskazują, że jest ona powiązana z Moslok Ltd, którego siedziba znajduje się pod adresem 84 Spyros Kyprianou, 4004 Limassol, Cypr.

Równocześnie CySEC wzywa inwestorów aby Ci przed nawiązaniem jakiejkolwiek współpracy z firmami inwestycyjnymi, zapoznali się ze stroną regulatora i sprawdzili czy interesujący ich podmiot rzeczywiście posiada licencję na świadczenie usług inwestycyjnych i/lub prowadzenie działalności inwestycyjnej.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here