Naga MarketsW 2020 r. 60% banków na całym świecie skróciło godziny otwarcia stacjonarnych oddziałów, a niektóre je wręcz zamknęły. Jednocześnie wdrożono wiele nowych funkcjonalności cyfrowych. Gościem Piotra Gembarowskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest Michael Wodzicki – partner w Deloitte Polska. W rozmowie poruszono temat bankowości detalicznej oraz oceniono gotowość banków do wejścia na nowy poziom cyfryzacji. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Badanie Digital Banking Maturity 2020 objęło aż 318 banków z 39 krajów. Jak w tym badaniu wypadła Polska?
  • Jakie są silne i słabe strony polskiego sektora bankowego?
  • Jakie obszary technologiczne w polskich bankach wymagają jeszcze poprawy aby nasze banki mogły bez kompleksów rywalizować z najwyżej ocenianymi na świecie?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here