Naga MarketsCyfrowy Polsat zaprosił do sprzedaży 86,29 mln akcji Netii po 7 zł/szt.Cyfrowy Polsat zaprosił do składania ofert 86 292 023 akcji Netii, które reprezentują 25,71% kapitału zakładowego i głosów na walnym zgromadzeniu. Proponowana cena zakupu wynosi 7 zł, podała spółka. W osobnym komunikacie Cyfrowy Polsat poinformował, że podjął uchwałę o zwiększeniu puli środków przeznaczonych na kontynuację nabywania akcji Netii w ten sposób, że cena nabycia 1 akcji nie będzie wyższa niż 7 zł, a łączna cena nabycia wszystkich akcji Netii pozostających w posiadaniu akcjonariuszy mniejszościowych nie będzie wyższa niż 604,1 mln zł.

Cyfrowy Polsat na dzień sporządzenia zaproszenia posiada 249 286 321 akcji Netii, reprezentujące łącznie ok. 74,29% kapitału zakładowego i głosów.Podmiotem pośredniczącym w wykonaniu i rozliczeniu zaproszenia jest Trigon Dom Maklerski.

Harmonogram zaproszenia jest następujący:

Publikacja niniejszego zaproszenia: 23 czerwca 2021 r.

Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży: 24 czerwca 2021 r.

Termin zakończenia przyjmowania ofert sprzedaży: 1 lipca 2021 r.

Przewidywana data przeniesienia własności akcji nabywanych poza rynkiem regulowanym oraz rozliczenia transakcji nabycia akcji nabywanych za pośrednictwem KDPW: 6 lipca 2021 r., podano także.

24 czerwca Cyfrowy Polsat ogłosił zaproszenie do składania ofert sprzedaży do 47 667 885 akcji Netii po 7 zł za akcję.

Netia to operator telekomunikacyjny, dostawca usług telewizyjnych, internetu stacjonarnego oraz mobilnego, telefonii stacjonarnej, a także telefonii komórkowej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bankomat blik | de30 | kurs pln | notowania bitcoin | dax notowanie | jsw akcje | kursy kryptowalut wykres |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here