Naga Markets webinar


Spółka Cyfrowy Polsat (GPW: CPS) poinformowała, że 15 października rozpoczyna transmisje w ramach nowego kanału tematycznego – Polsat Games – którego oferta skupi się na e-sporcie, nowych technologiach oraz nowinkach ze świata gier.

“Polsat Games to nie tylko telewizja. Doskonale wiemy, że jako produkt skierowany dla graczy musimy być wszędzie tam, gdzie fani gier już przyzwyczaili się konsumować treści. Dlatego wszystkie nasze transmisje na żywo będzie można oglądać na Twitchu, a programy własne, po premierze w telewizji, wylądują w IPLI i na YouTube” – tłumaczy Bartosz Pawlik, dyrektor nowopowstałego kanału.

W reakcji na najnowsze doniesienia akcje Cyfrowego Polsatu zyskują ponad 1,5% w trakcie wtorkowej sesji i testują poziomy obserwowane ostatni raz pod koniec sierpnia. Od strony technicznej notowania cały czas poruszają się jednak w kilkuzłotowej konsolidacji:

Wykres akcji cyfrowego polsatu
CPS D1. Źródło: Tradingview.com

Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here