Naga MarketsCyfrowy Polsat z 5% korektą. 31 zł na razie nie do przejściaKurs akcji spółki Cyfrowy Polsat, jednego z największych na krajowym rynku operatorów telekomunikacyjnych i dostawcy usług telewizyjnych, spadał podczas piątkowej sesji o około 0,74%. Akcje taniały o 0,22 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 29,40 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego w piątek 0,64% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach względem ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 29,52 zł.

Blisko lokalnego wsparcia

Notowania Cyfrowego Polsatu spadają w ostatnich dnia już o 5%. Na razie nie jest to duża przecena i nie zmienia szerszego układu technicznego. Dopiero wybicie poniżej wsparcia przy 29,30 zł będzie sygnałem do pogłębienia korekty. Wtedy głównym wsparciem staną się okolice tegorocznych minimów powyżej 27 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
cyfrowy polsat 4.05.2021
Notowania Cyfrowego Polsatu 4.05.2021

Nabywanie akcji Netii

Cyfrowy Polsat zaprosił do składania ofert sprzedaży 70 mln akcji Netii, stanowiących 20,86% kapitału zakładowego i uprawniających do tyluż z ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu, podał podmiot pośredniczący Trigon Dom Maklerski. “Przedmiotem niniejszego zaproszenia jest 70 000 000 zdematerializowanych akcji zwykłych na okaziciela o wartości nominalnej 1 zł każda, wyemitowanych przez spółkę, zarejestrowanych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych pod kodem ISIN PLNETIA00014, które reprezentują 20,86% kapitału zakładowego spółki i uprawniają do wykonywania 20,86% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki” – czytamy w informacji.

Cyfrowy Polsat na dzień sporządzenia zaproszenia posiada 232 895 492 akcje spółki, reprezentujące łącznie ok. 69,4% kapitału zakładowego oraz uprawniające ok. 69,4% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania ropy wti | funt brytyjski | dax kurs | kryptowaluta | kurs funta prognozy |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here